Všechny druhy garáží na klíč v ČR od jedné firmy zde!

Nákupní košík

FAQ - poradna

  • Porovnání garáží videoreportáž

  • Výroba německé betonové garáže Rekers

  • Výroba německého výrobce plechových garáží Siebau 

  • Výroba německých designových carportů Carporte

  • Osazení německé betonové garáže Rekers prostřednictvím transportního speciálu

Všechny naše garáže jsou skutečně mobilní a v případě Vaší potřeby je bude možné přemístit na jiné místo.

Není, podle zákona pro mobilní stavbu do 25 m2 platí ohlašovací povinnost. Nad 25 m2 by se měl získat „územní souhlas“. Potřebné podklady samozřejmě klientům dodáváme.

Ne, základové pasy stačí pouze pod přední a zadní část garáže. Základy by měly mít v běžných podmínkách nezamrznou hloubku 0,9 m a šíři 0,3 m. Naše společnost dodává výhradně samonosné garáže s průměrnou váhou 16 tun. Při této váze výrobce doporučuje základové pasy připravit, podle našeho návodu to však zručnější z Vás zvládnou svépomocí.

Doprava je již zahrnuta v ceně. U našich největších garáží rozměru šíře 3,25m zajišťujeme i doprovod nákladního vozidla přímo na místo určení doprovodným vozidlem.

Ano, sníženou sazbu DPH je možné využít v souvislosti s § 48 Sazby DPH u bytové výstavby na základě podpisu čestného prohlášení, že stavba je určena pro bytovou výstavbu. Toto platí pouze pro fyzické osoby.

Je možné mít obě varianty. Populárnější je však druhá varianta, která je také výrazně levnější.

Různé typy střech jsme schopni dodat na základě individuálních požadavků zákazníků. Montáž probíhá přímo na místě až po samotném osazení garáže. Ceny se kalkulují individuálněna základě předem definovaných požadavků: typ krytiny, délka přesahu střechy, nátěru případné penetrace …..

Vzhledem k tomu, že ceny se mohou v průběhu roku měnit, kontaktujte nás a my Vám to rádi na vyžádání sdělíme.

Samozřejmě, máme spoustu referencí po celé republice, podívejte se zde.

Pokud Váš pozemek nesplňuje přístupové podmínky pro osazení prefabrikované betonové garáže, nezoufejte. Rádi Vám nabídneme a dodáme stejně kvalitní německou plechovou montovanou garáž SIEBAU, kterou lze dovézt a smonotovat prakticky kdekoliv. Navíc budete příjemně prekvapeni cenou! Více informací najdete na stránkách plechových garáží SIEBAU.

Nalezli jste odpovědi na své otázky a chcete novou garáž nebo přístřešek?  Objednávejte na HobbyTec.cz