Všechny druhy garáží na klíč v ČR od jedné firmy zde!

+420 608 112 552
objednávky, poptávky, dotazy

Aktuality

Ukázkové centrum všech druhů montovaných garáží na klíč

vyrobci

Nedaleko Říčan u Prahy můžete navštívit největší ukázkové centrum všech druhů garáží a přístřešků v ČR.

Dá se říci, že za posledních 5 let, kdy střed Evropy je zmítán hospodářskou krizí, že expanze a prodeje různých druhů garáží a garážových stání a přístřešků od firmy Hotovedomy s.r.o., je pozitivním ekonomickým počinem v době, kdy obecně prodeje různého zboží klesají.

Dnes zákazníci preferují především takové firmy, které nejenom prodávají, ale poskytují dovoz, montáže, instalace, plnohodnotný servis a poradenské služby!

Tímto podnikatelským vstřícným směrem se vydala i společnost Hotovedomy pana Miroslava Zeleného. Pan M. Zelený říká „nestačí jen prodávat, na to už dnes lidé nereagují, musíme poskytovat komplexní služby, dávat zboží vyzkoušet, informovat o variantách produktů a být poctiví, rozhodně je špatné prodat nejdražší plechové garáže, protože každý zákazník má jiné zdroje a potřeby,…“.

Jedním z kroků této strategie je, že chce zákazníkům nabídnout komplexní služby na jednom místě, kde předvede všechny druhy garážových řešení a přístřešků. Ukázkové centrum se nachází necelé 2km od Říčan u Prahy přímo na hlavní výpadové komunikaci z Prahy na Kutnou Horu v obci Tehovec. Snažili jsme se  vybrat takové místo, které je dobře dostupné jak z hlavního města, tak i z nejfrekventovanější dálnice D1. V příštím roce plánujeme otevření výstavní expozice nedaleko Brna pro klienty z Moravy.

Na této výstavní expozici bude vystaveno více než 20 různých garáží, přístřešků a stání prémiových zejména německých a polských výrobců. Můžete vyzkoušet plechové garáže, montované garáže, betonové garáže, dřevěné garáže, přístřešky pro auta, zahradní domky, domky na nářadí, přístřešky na popelnice, různé druhy garážových vrat. Uvidíte také realizace profesionální pokládky zámkové dlažby, mnoho druhů příslušenství pro garáže atd.

V České republice firma Hotovedomy s.r.o. zastupuje např. tyto prémiové výrobce:

nabidka

Přijměte pozvání do nového ukázkového centra různých druhů garáží a jejich příslušenství.

Společnost Hotovedomy s.r.o. je jedním ze zakládájících členů konsorcia Hotové domy.  Zakládající členové skupiny v ČR: Hotovedomy s.r.o., Hotové Byty s.r.o., ONE TRADE s.r.o.. Na Slovensku společnost Siebau SK s.r.o.. V Polsku Bamaz z.o.o..